oferta
Krioliza
CoolTech™ jest aparatem opracowanym przez firmę COCCON do zabiegów redukcji tkanki tłuszczowej. Na skutek kontrolowanej ekspozycji tkanki na zimno następuje jej selektywne uszkodzenie. Leżące powyżej skóra właściwa i naskórek pozostają nienaruszone. Po zakończeniu procesu chłodzenia martwe adipocyty są uwalniane do układu limfatycznego, a następnie metabolizowane i wydalane w naturalnym procesie fizjologicznym.
 
Jak to działa?
W trakcie zabiegu aplikator schładza tkankę tłuszczową. Temperatura zabiegowa aplikatora jest stała i wynosi -8 C. Precyzyjnie określony czas chłodzenia zapewnia skuteczność zabiegu bez ryzyka uszkodzenia innych tkanek. Skóra jest chroniona za pomocą specjalnej membrany. Podczas zabiegu aplikator nie tylko chłodzi, ale również zasysa skórę, tymczasowo redukując przepływ krwi. Zwiększa to precyzję chłodzenia na wybranym obszarze.

Jak przebiega zabieg?
Przed zabiegiem dokonuje się pomiaru grubości tkanki tłuszczowej. Na tej podstawie zostają zaprogramowane parametry zabiegu. Przed przyłożeniem aplikatora na skórę nakłada się ochronną membranę. Następnie umieszcza się aplikator, który zasysa i chłodzi fałd skóry.

Jak długo trwa zabieg?
Na danym obszarze zabieg trwa 70 minut. Jest to czas który doświadczalnie został określony jako najbardziej optymalny.

Na ilu obszarach można wykonywac zabieg?
W trakcie jednej sesji wykonuje się zabieg maksymalnie na czterech różnych obszarach np. brzuchu i udach przy czym równocześnie na dwóch obszarach (dwie głowice pracują równolegle).

Jak często można wykonywać zabieg?
Zabieg na tym samym obszarze można powtórzyć co 45 dni. Na różnych obszarach co 15 dni. Na tym samym obszarze można wykonać maksymalnie 3 zabiegi.

Kiedy jest widoczny rezultat?
Widoczne rezultaty obserwujemy po dwóch tygodniach, pogłębiają się one do 3 miesięcy.

Czy zabieg jest bolesny?
Zabieg aparatem CoolTech™ jest całkowicie bezbolesny.


-  Zabiegi specjalne

wykonanie: stargard.com.pl - strony internetowe stargard