oferta
Sonoforeza
Sonoforeza to zabieg kosmetyczny, który wykorzystuje fale dźwiękowe niesłyszalne dla człowieka, wprowadzając w głębokie partie skóry substancje dobierane według indywidualnych potrzeb pacjentów. Sonoforeza nazywana jest także masażem ultradźwiękowym i jest bardzo skuteczna, jednak ma kilka przeciwwskazań , na które warto zwrócić uwagę

Co to jest sonoforeza

Sonoforeza przyspiesza wnikanie odżywczych substancji w głąb skóry za pomocą ultradźwięków. Owe ultradźwięki intensywnie wytwarzają ciepło, które wnika w głąb skóry rozluźniając tym samym mięśnie. Wszystko odbywa się przy jednoczesnym delikatnym masażu pobudzającym krążenie i odprężającym organizm. Po dokładnym oczyszczeniu skóry nakłada się na nią ampułkę zawierającą specjalne substancje. Następnie do skóry przykłada się głowicę emitującą fale dźwiękowe, dzięki którym zwiększa się poziom przenikania substancji odżywczych w głąb skóry. Dlatego też zabieg sonoforezy jest doskonałym dopełnieniem innych zabiegów.
 
Przeciwwskazania do sonoforezy

Sonoforeza nie jest zabiegiem dla wszystkich, dlatego też przed przystąpieniem do sonoforezy warto zapoznać się z przeciwwskazaniami, a do nich należą:
- ciąża
- choroby serca
- padaczka
- występowanie w ciele implantów metalowych
- stwardnienie rozsiane
- nowotwór
- zapalenie żył
- menstruacja
- ostre stany zapalne
- ropne stany zapalne
- rozrusznik serca.

 Efekty sonoforezy

Jeśli po zapoznaniu się z przeciwwskazaniami sonoforezy okaże się, że możemy wykonać zabieg sonoforezy warto przyjrzeć się wielu pozytywnym efektom leczenia. Do najważniejszych z nich należą:
- poprawa krążenia krwi
- przyspieszone wygładzanie blizn i zmarszczek
- rozjaśnienie skóry
- regeneracja suchej skóry
- zwiększenie skuteczności zabiegów kosmetycznych
- wygładzenie skóry
- zwiększa skuteczność zabiegów antycellulitowych
- redukuje cienie pod oczami
- pozbywa się rumieńca
- pomaga wzmocnić naczynia krwionośne


-  Zabiegi na twarz

wykonanie: stargard.com.pl - strony internetowe stargard