oferta
Mesotherm
Mesotherm to wielofunkcyjna platforma zapewniająca skuteczne leczenie zmarszczek, nadmierne rogowacenie, trądzik i rozszerzone pory, przebarwienia, rozstępy, blizny oraz łysienie.

CZYM JEST I JAK DZIAŁA MESOTHERM?

MesoTherm jest najnowszą, ekskluzywną, niezwykle zaawansowaną technologicznie metodą odnowy skóry, aktywnego odmładzania oraz spektakularnej poprawy jej kondycji! "Sercem" metody jest radiofrekwencja igłowa - jednoczesne połączenie mechanicznego mikronakłuwania oraz diatermii. Badania potwierdzają, że ten duet jest obecnie najskuteczniejszą terapią regeneracyjną i odnawiającą wszystkich typów skór, a szczególnie tych, które wymagają intensywnej terapii bądź prewencji anti-age. Urządzenie MesoTherm posiada europejski certyfikat medyczny CE. MesoTherm łączy w sobie 6 różnych technologii w jednym, nieinwazyjnym urządzeniu: mikrodermabrazja korundowa wysokiej mocy laser biostymulacyjny fala radiowa monopolarna mikronakłuwanie elektroporacja drenaż limfatyczny.#

Z JAKIMI NIEDOSKONAŁOŚCIAMI SKÓRY NAJLEPIEJ RADZI SOBIE MESOTHERM?
Jest to metoda, która sprzyja rewolucyjnemu procesowi silnej regeneracji i odnowy skóry. Zabieg z powodzeniem leczy szereg zmian i zaburzeń na skórze twarzy i ciała, jak: nieprawidłowa keratynizacja (zaburzenia złuszczania naskórka) nadmierne rogowacenie łojotok rozszerzone pory trądzik przyspieszone procesy starzenia zwiotczenie skóry zmiany grawitacyjne fotostarzenie zaburzenia na tle melaninowym (przebarwienia) blizny (również potrądzikowe) rozstępy. Stosuje się go także w terapiach trychologicznych skóry głowy, przeciw wypadaniu włosów, oraz dla wzmocnienia i poprawy ich kondycji.#

W CZYM TKWI SEKRET SKUTECZNOŚCI I JAK DOKŁADNIE WYGLĄDA PROCEDURA ZABIEGOWA?
Istotą MesoTherm jest synergia działań, które są oparte na najskuteczniejszych technologiach, stosowanych obecnie w estetyce:

- Procedura Abralase: złuszczanie + laser biostymulacyjny Mikrocząsteczki tlenku glinu zostają podane na powierzchnię skóry przez sterylną głowicę. Kiedy strumień cząsteczek uderzy o powierzchnię skóry, zostaje natychmiast zassany z powrotem do urządzenia wraz z martwymi komórkami naskórka. W tym samym czasie laser diodowy emituje podczerwień, zdolną wnikać głęboko w tkanki skóry. Energia lasera jest pochłaniana przez cytochromy znajdujące się w tkankach. W mitochondriach poszczególnych komórek energia świetlna jest przekształcana w energię komórkową. Jednocześnie dzięki przepływowi światła zwiększa się przepuszczalność błony komórkowej keratynocytów, lepszym odżywieniem, poprawą pracy i normalizacją obrotu komórkowego (szybszą produkcją nowych komórek naskórka).

-Procedura Tightening / ujędrnianie: radiofrekwencja igłowa z vacuum W tej części zabiegu wykorzystywane jest połączenie fali radiowej monopolarnej, mikronakłuwania specjalną głowicą z mikroigłami, oraz pulsacyjnego masażu próżniowego. Widoczne efekty tej procedury to: poprawa struktury tkanek, zwiększenie gęstości i wygładzenie skóry, likwidacja bądź wypłycenie zmarszczek i linii mimicznych, silne ujędrnienie,zredefiniowanie konturów twarzy, podniesienie owalu, lifting twarzy, szyi, dekoltu, wypłycenie bruzdy nosowo-wargowej, podniesienie kącików ust. Skóra uzyskuje stanowczo młodszy wygląd. Podczas zabiegu skóra jest zasysana do wnętrza specjalnie zaprojektowanej głowicy przez działanie próżni. W tym momencie emitowana jest fala radiowa. Głębokie ciepło diatermii powoduje skurcz i regenerację włókien kolagenowych. Jednocześnie mikroigły wytwarzają w skórze setki mikrokanałów. Mikronakłuwanie jest mniej bolesne i bardziej dokładne, niż przy zastosowaniu tradycyjnego rollera. Mikronakłucia przyczyniają się do neokolagenezy - produkcji nowych włókien kolagenowych w skórze właściwej poprzez mikrouszkodzenia naczyń włosowatych; mikrozakrzepy są najlepszym środowiskiem dla tworzenia nowego kolagenu i elastyny. Efektem końcowym jest istotna odnowa tkanek, skóra jest widocznie napięta i ujędrniona, a zmarszczki znacznie wypłycone.

-Procedura Mesoskin: elektroporacja (mezoterapia bezigłowa)
W ostatniej fazie zabiegu, wykorzystując zjawisko elektroporacji, koncentrujemy się na utworzeniu w skórze kanałów jonowych, które pozwolą na penetrację w tkankach odpowiednich rodzajów serum, zawierających stężone witaminy, aminokwasy, makro- i mikroelementy. Po elektroporacji terapeuta zaaplikuje odpowiednią maskę kojącą, a następnie nałoży krem ochronny z filtrami UV. Zabieg polecany jest również na skórę głowy efektem jest poprawa stanu skóry głowy i struktury włosów, przyrost włosów, widocznie zwiększona średnica włosa.

CZY ZABIEG JEST BOLESNY?
Zabieg uważany jest za komfortowy. Jedynie podczas radiofrekwencji igłowej może być odczuwalny lekki dyskomfort, który jednak już po kilku chwilach staje się akceptowalny nawet dla najbardziej wrażliwych osób. Mesotherm jest całkowicie bezpieczny i bezbolesny, a pacjent jest w stanie powrócić do codziennej aktywności bezpośrednio po zabiegu. Czasami skóra może wykazywać oznaki
zaczerwienienia, co może trwać kilka godzin. Skóra jest nieco bardziej wrażliwa po zabiegu, dlatego konieczna jest pielęgnacja skóry kosmetykami nawilżającymi i ochronnymi w domu. Mesotherm zapewnia bardzo szybkie i skuteczne zabiegi. Pełny peeling twarzy wymaga około 10-15 minut. Połączenie trzech różnych technologii Mesotherm może trwać od 30 do 45 minut, w zależności wielkości leczonego obszaru. Liczba zabiegów jest określana w zależności od wieku pacjenta i stanu skóry, ale zwykle przeciętna liczba to co najmniej 6 sesji. Wyniki widoczne są od razu po pierwszej sesji, co więcej leczenie Mesotherm może być łączone z innymi zabiegami estetycznymi, takimi jak wypełniacz, Botox, itp.


-  Zabiegi specjalne

wykonanie: stargard.com.pl - strony internetowe stargard