oferta
SkinShooter
Mezoterapia bezigłowa jest to najnowocześniejszy, nieinwazyjny system odmładzania skóry oraz redukcji cellulitu i tkanki tłuszczowej. Stanowi alternatywę dla klasycznej mezoterapii igłowej.
Mezoterapia bezigłowa wykorzystuje w swoim działaniu zjawisko elektroporacji. Polega ona na użyciu specjalnej fali elektromagnetycznej występującej w postaci impulsów. Dociera ona do wnętrza skóry, jak również poprzez błonę komórkową do wnętrza komórki, co powoduje, że terapia jest bardzo efektywna. Impulsy elektryczne możemy regulować, możemy zmieniać ich częstotliwość, długość i rodzaj. Dzięki temu mamy możliwość zastosowania odpowiedniej charakterystyki impulsu w konkretnej sytuacji, w zależności od rodzaju skóry, czy części ciała. Równocześnie z mezoterapią wykonujemy mikrodermabrazję końcówką diamentową, która znajduje się w ruchu pulsacyjnym. Dzięki mikrodermabrazji przygotowujemy skórę do lepszego wchłaniania preparatów oraz masujemy ją zwiększając mikrocyrkulację, dokonujemy drenażu limfatycznego, zwiększamy ukrwienie i dotlenienie.

Dzięki możliwości użycia urządzenia HC3 Skinshooter firmy KLAPP, po załadowaniu odpowiednio dobranej fiolki, mamy możliwość wprowadzenia substancji aktywnych w głąb skóry, wykorzystując zjawisko elektroporacji. 
Urządzenie to napina i wygładza skórę dając natychmiastowy efekt liftingu- w znaczny sposób poprwia nawilżenie skóry. Przywraca skórze młody wygląd- znacząco poprawia mikorcyrkulację. Wszystkie produkty są wolne od parabenów, PEG, alkoholu i olejów mineralnych.


SURGERY FINE SKIN – REFINING SERUM HC3200
HC300 4 X 6 ml
Serum do pielęgnacji cery tłustej z rozszerzonymi porami skłonnej do wyprysków i stanów zapalnych. Zawiera wysoko- i niskocząsteczkowy kwas hialuronowy, Rovisome Retinol Moist, CL-Biopeptyd, PoreAway

SURGERY EYE & SENSITIVE ZONES – COUPEROSE SERUM
HC301 4 X 6 ml
Serum do pielęgnacji skóry okolic oczu oraz skóry z problemem teleangiektazji. Zawiera wysoko- i niskocząsteczkowy kwas hialuronowy, Rovisome Retinol Moist, CL-Biopeptyd, Biophytex LS 9832

SURGERY EVEN LIGHT – BRIGHTENING SERUM
HC303 4 X 6 ml
Serum do pielęgnacji skóry szarej, pozbawionej blasku z zaburzeniami pigmentacyjnymi. Zawiera wysoko- i niskocząsteczkowy kwas hialuronowy, Rovisome Retinol Moist, CL -Biopeptyd, Meiritage.

SURGERY CELL BOOST 40+ – CELL ENERGY SERUM
HC305 4 X 6 ml
Serum do pielęgnacji skóry powyżej 40-go roku życia wymagającej regeneracji, posiadającej deficyty w strukturze włókien. Zawiera wysoko- i niskocząsteczkowy kwas hialuronowy, Rovisome Retinol Moist, CL -Biopeptyd, Somitime.

SURGERY RESTRUCTURE 50+ – REGENERATION SERUM
HC306 4 X 6 ml
Serum do pielęgnacji skóry powyżej 50-go roku życia z deficytami wynikającymi ze zmian hormonalnych: zaburzona struktura skóry, zanik podskórnej tkanki tłuszczowej, zmarszczki. Zawiera wysoko- i niskocząsteczkowy kwas hialuronowy, Rovisome Retinol Moist, CL -Biopeptyd, Reforcyl

Każda z ampułek zawiera następujące składniki podstawowe:

· retinol
· peptydy
· wysokocząsteczkowy kwas hialuronowy
· niskocząsteczkowy kwas hialuronowy
· bio-peptydy CL.

Atutem serum jest ich czystość pod względem substancji zapachowych, barwiących, środków konserwujących, parabenów, PEG oraz olejków mineralnych.

Zabiegi mezoterapii urządzeniem SKINSHOOTER z wykorzystaniem SERUM CLINICAL CARE można wykonywać pojedynczo lub dla przeprowadzenia intensywnej kuracji w seriach po 12 zabiegów, 1 - 2 razy w tygodniu.

Cena pojedynczego zabiegu 250 zł
Pakiet 5 zabiegów + 1 zabieg gratis w cenie 1250 zł-  Zabiegi specjalne

wykonanie: stargard.com.pl - strony internetowe stargard